Jesteśmy autoryzowanym partnerem oraz szkołą SITA.

Prowadzimy kursy językowe metodą SITA zapewniającą szybkie nabycie umiejętności swobodnego porozumiewania się już po 44 godzinach nauki.

Pomagamy w dokonaniu wyboru odpowiedniego poziomu zaawansowania kursu, a także systemu pracy w szkole i w domu zapewniającego najlepsze rezultaty biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości klienta.

Będąc nie tylko sprzedającym, ale przede wszystkim prowadzącym kursy metodą SITA posiadamy wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z klientami. Nie chodzi bowiem tylko o zakup kursu, ale o umiejętne wykorzystanie go tak by w pełni móc skorzystać z tej innowacji w dziedzinie nauki.

Każdy klient jest inny, ma inne potrzeby i możliwości. Poprzez indywidualizację podejścia do potrzeb i możliwości klienta sprawiamy, że klienci są usatysfakcjonowani nauką, co przejawia się zdobytymi umiejętnościami, a także motywacją do doskonalenia umiejętności poprzez udział w kolejnych poziomach kursu .

Kompendium-usługi edukacyjne mieszczące się w Kamienicy Marszałkowskiej świadczy usługi edukacyjne w szerokim zakresie.

System pracy szkoły opiera się na współpracy z klientami indywidualnymi a także firmami i instytucjami ( przedszkola, szkoły, urzędy) w zakresie doradztwa edukacyjnego, szkoleń, kursów, korepetycji, tłumaczeń i wiele innych. 

Szkoła i Salon Sita oferuje skuteczną naukę języków obcych oraz daje możliwość samodzielnej nauki w ramach zakupionego sprzętu w sklepie internetowym Kompendium.

Kompendium posiada odpowiednio wyposażone pracownie, w tym przeznaczone do nauki metodą Sita.

Oferujemy bezpłatne prezentacje metody Sita mające na celu zapoznanie się z metodą, działaniem sprzętu,  zakresem kursu a także trybu i sposobu pracy. Wystarczy zapisać się na spotkanie