Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Baran”

49,00 zł
Brutto

Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Baran”

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Płyta z kolekcji 12 płyt odpowiadającym kolejnym znakom zodiaku - autor muzyki Andrzej Rejman.

Baran obdarzony jest ogromną siłą życiową. Jest bardzo ambitny i dba o zdobycie prestiżu społecznego. Cechuje go duża odporność psychiczna, sam radzi sobie z własnymi stresami. Wielki indywidualista, niezależny, pewny siebie, lubi improwizować. Szlachetny, gotowy do poświęceń, odważny, broniący słabszych. Charakteryzuje go ogromne poczucie humoru. Towarzyski, lubi zaskakiwać otoczenie. Szczery i naturalny, pomaga innym, odwzajemnia szlachetność, serdeczność i przywiązanie. Jest wytrwały i konsekwentny, obowiązkowy i punktualny. Błyskawicznie podejmuje decyzje, nie obawia się wrogów czy zagrożeń. Mimo że nie jest domatorem, bez zarzutu dba o dom i rodzinę.

Każdy znak zodiaku posiada pewne charakterystyczne tylko dla niego cechy. Każdy znak to indywidualność, inna osobowość i usposobienie.
Na płytach znajduje się muzyka specjalnie dopasowana do temperamentu danego znaku. Muzyka ta, odwołująca się do doświadczeń związanych z odprężeniem, wpływa pozytywnie na rozwój osobowości, emocje i procesy poznawcze człowieka.

100 Przedmioty