Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Byk”

49,00 zł
Brutto

Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Byk”

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Płyta z kolekcji 12 płyt odpowiadającym kolejnym znakom zodiaku - autor muzyki Andrzej Rejman.

Byk - niezwykle racjonalny i praktyczny. Prowadzi regularny tryb życia. Dba i ciągle pomnaża swój stan posiadania. Swoje plany, jasno wyznaczone, konsekwentnie realizuje. Pracowity, ambitny, cierpliwy, łagodny i zrównoważony. W dążeniu do sukcesu wykazuje się spokojem i metodyką działania oraz precyzją w ocenie szans na jego osiągnięcie. Zajmuje odpowiedzialne stanowiska. Stały w uczuciach i poglądach, a nawet konserwatywny. Silny i odważny lecz stroni od zadrażnień czy konfliktów. Dąży do życia w harmonii i przyjaźni z całym światem.

Marzy o świecie pozbawionym agresji. Lubi i umie korzystać z życia. Łączy przyjemne z pożytecznym. Ceni dobra doczesne. Jest estetą i doskonale wyczuwa proporcje, kształt i kolor. Lubi barwy stonowane, pastelowe, pozbawione silnych kontrastów.

Każdy znak zodiaku posiada pewne charakterystyczne tylko dla niego cechy. Każdy znak to indywidualność, inna osobowość i usposobienie.
Na płytach znajduje się muzyka specjalnie dopasowana do temperamentu danego znaku. Muzyka ta, odwołująca się do doświadczeń związanych z odprężeniem, wpływa pozytywnie na rozwój osobowości, emocje i procesy poznawcze człowieka.

100 Przedmioty