Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Rak”

49,00 zł
Brutto

Płyta CD - „Muzyka gwiazd - Rak”

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Płyta z kolekcji 12 płyt odpowiadającym kolejnym znakom zodiaku - autor muzyki Andrzej Rejman.

Rak - potrafi być dzielny, odpowiedzialny, samodzielny. Łatwo ulega wzruszeniu. Ogromna siła uczuć, subtelność, delikatność, władczość oraz wzmożone poczucie własności to niezwykła kombinacja cech charakteru. Łagodny i uczciwy; zraniony, zamyka się w sobie sam w swoim domu. Uwielbia swój dom, bo dopiero w nim czuje się naprawdę bezpieczny i tam chowa całe dobro, które zdobył. Jest smakoszem i estetą kulinarnym. Swoje otoczenie tworzy, tak aby czuł się w nim dobrze. Chętnie pomaga bliskim. Miłość dla raka to... uczucie, harmonijne współżycie, wzajemne zrozumienie się. Świetny zmysł organizacyjny. Kieruje się sympatiami i antypatiami, a intuicja i domyślność raka są niezrównane i niezawodne.

Każdy znak zodiaku posiada pewne charakterystyczne tylko dla niego cechy. Każdy znak to indywidualność, inna osobowość i usposobienie.
Na płytach znajduje się muzyka specjalnie dopasowana do temperamentu danego znaku. Muzyka ta, odwołująca się do doświadczeń związanych z odprężeniem, wpływa pozytywnie na rozwój osobowości, emocje i procesy poznawcze człowieka.

100 Przedmioty